Hakkımızda - Damga Patent

Hakkımızda - Damga Patent

Denizli ve bölgenin marka patent firması "Damga Patent" olarak markanızı koruyoruz. Bunun yanında Damga Patent ile fikir hakları ve sanat eserleri için patent başvurusunda bulunabilir,  markanızı tescil ettirebilir, tasarımlarınızı da koruma altına alabilirsiniz. Damga Patent Ulusal ve Uluslararası başvurularınızda vekillik hizmetini yerine getirir ve haklarınızın korunmasını garantiler.

Damga Patent olarak aynı zamanda telif hakları ile de ilgilenmekteyiz. Özel ve kamu kuruluşlarına fikri ve sınai haklar konularında danışmanlık yapıyoruz ve siz değerli ziyaretçilerimizi yurt içi ve yurt dışında temsil ediyoruz.

Ayrıca Damga Patent, marka, patent, tasarım araştırmaları , patent ve teknolojı üzerine bilgi sunumu ve fikri ve sınai haklar üzerine eğitim seminerleri hazırlama ve sunma hizmetlerini yerine getirmektedir.

 

Kalite Politikamız

  • Hizmet kalitemizi sürekli arttırarak, koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamak.
  • Ülkemizde ve Dünyada sektörümüzle ilgili gelişmeleri ve değişmeleri takip etmek, sürekli iyileştirmeler yapmak, yeniliklere imza atmak.
  • Deneyimli danışmanlarımızın ve konusunda uzman ekip arkadaşlarımızın sağlıklı, güvenli ve huzurlu bir ortamda çalışmalarını sağlamak, gelişimlerine ve eğitimlerine katkıda bulunmak.
  • Sunduğu hizmetle yurtiçi ve yurtdışı pazarlarda şirketi karlı ve uzun bir geleceğe sahip kılmak.
  • Kalite faaliyetlerini üst yönetimin tam desteği ile yerine getirmek, kalite programının strateji ve uygulama faaliyetlerini üst yönetimle birlikte başlatmak.
  • Yaptığımız her işin ilk seferinde ve sürekli doğru yapılmasını sağlamak.
  • Çalışmalarımıza uzun süreli iş imkanları sağlamak ve şirketin karlılığı nispetinde onların refah seviyelerini arttırmak.

Firmamız ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Detaylı Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz.